Květen 2012

sukně

6. května 2012 v 10:31 Oblečení
sukně patří taky mezi letní oblečení a každá má nějakou ve skříni.nevím jak vy,ale já každopádně musím vyrazit na letní nákupy nebo v takových horkách nebudu mít v čem chodit :DDDDDD jak si na tom ty??
každý má o ideální sukni odlišné představy.myslím si že je to věc názoru,vkusu a stylu.přikládám pár obrázků......snad se budou líbit :)
=nádherná sukně

kraťásky

6. května 2012 v 10:25 | moda-doplky |  Oblečení
kraťásky k létu neodmyslitelně patří.Tím nechci říct že je má nosit každá,ale určitě se najdou i ty,které si je už jetos oblékli.Mě osobně se nejvíc líbí ty ryflové,ale nosím radě tříčtvrtáky protože mám příšerný stehna.Nicméně to neznamená že s tím nemůžu nic dělat.
= tak ty jsou krásné
=tyhle jsou spíš pro opravdu dokonalé nohy

letní boty

5. května 2012 v 18:44 | moda-doplnky |  Boty
možná tet budu básnit o létě ale divíte se mi?? je léto ale jde to poznat i na mě :DDD .............dávám sem pár tipů na letní botičky.at už nosíš boty na podpatku,balerínky,žabky,crocsy a nebo si věrná converskám tak si určitě vybereš ty,které ti padly do oka:-) a nebo ne?? tak dej odkaz do komentářu ať vím které se ti líbí.. :-)

oblečení na léto

5. května 2012 v 18:31 | moda-doplnky |  Oblečení
ještě před měsícem jsme chodily div ne v bundách a tet už jsou horka že bych vyšla ven nejradši v plavkách :D .....ale i na léto je nutné umět se správně obléct.už jsem viděla spoustu holek u sukních,šatech a v kratáskách.tady je pár tipů na letní oblečení :-) sand se bude líbit.:-)
tak to je dokonalé=tahle kombinace se mi hrozně líbí :-)