líčení modrých očí

8. září 2012 v 0:37 |  Líčení
Jak na líčení modrých očí?
 1. Krok
  1
  Prvním krokem je výběr správné barvy očních stínů. Pro modré oči jsou ideální odstíny hnědé, růžové a fialové. Teplé odstíny těchto barev totiž budou krásně kontrastovat s chladným tónem Vašich modrých očí. Pro ten nejlepší vzhled použijte vždy odstín o stupeň tmavší, než je odstín Vašich očí. V líčení pro modré oči se určitě vyhněte modrým stínům, budou působit vulgárně a ne příliš atraktivně.
 2. Krok
  2
  Dalším krokem je výběr oční linky. Doporučujeme kajalové tužky na oči v hnědých odstínech. Přirozenou krásu modrých očí krásně doplní tmavě nebo středně hnědé tóny, které pomohou modré tóny zdůraznit.
 3. Krok
  3
  Dalším krokem je řasenka. Ideální pro modré oči bude řasenka opět v hnědých tónech. Bude působit přirozeně a nebude příliš odvádět pozornost od modré barvy Vašich očí. Přitom se ale postará o dokonalé rozjasnění a otevření Vašeho pohledu. Pokud jste ale zvyklé používat černou řasenku, nic tím nezkazíte. Poslouží stejně dobře, jenom bude líčení působit "tvrdším" dojmem.
 4. Krok
  4
  Zbytek obličeje naličte v takzvaném nude stylu. Na rty nepoužívejte žádnou výraznou rtěnku, bude stačit nenápadný lesk. Co nejpřirozenější makeup na zbytku obličeje totiž nechá vyniknout Vaše nádherně nalíčené modré oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama